Mūsų veikla

VŠĮ Galimybių dirbtuvės padeda sutrikusio intelekto žmonėms atrasti save darbe. Savo svajones ir savo norus mes realizuojame patys. Bendraudami su verslu, visada klausiame, kokį darbą ar paslaugą galėtume jums atlikti. Pristatome ir sėkmingai įgyvendiname naują požiūrį į pagalbą žmonėms su protine negalia. Padedame jiems padėti patiems sau – padedame užsidirbti ir jaustis oriais benduomenės nariais. Padedame verslui spręsti vis labiau sudėtingus darbo rinkos iššūkius. Galime pasiūlyti jau gana patyrusią ir puikiai užsirekomendavusią darbuotojų komandą įvairiems projektiniams, sezoniniams bei kitokiems darbams.

 

Mūsų prioritetai:

Saugumas.

Mūsų patirtis leidžiai patikimai įvertinti kaip ir kokius darbus gali atlikti sutrikusio intelekto asmenys. Turime išvystę savo specifinę kompetenciją ir  know how, kuris laidžia užtikrinti aukštą darbų saugumo lygį. Jeigu darbų saugumas jūsų įmonei yra svarbus prioritetas, reiškia, kad esame bendraminčiai – galime bendradarbiauti!

 

Kokybė.

Mūsų atliekamų darbų kokybę užtikrina profesionalūs socialiniai darbuotojai, kurie ne tik padeda žmonems su negalia atlikti darbines užduotis, bet ir pasirūpina žmonių saugumu visoje gamykloje.

 

Sėkmingumas.

Norint padėti, reikia duoti ne žuvį, o meškerę – turbūt daugelis yra girdėję šią teoriją. O mes galime pasakyti – tai veikia ir praktikoje! Ir dar – meškerė turi du galus. Tad ir nauda mūsų atveju – abipusė. Verslui – tai lankstumas, operatyvumas ir patikimumas sprendžiant darbo pajėgumų klausimus. O žmonėms su negalia „Galimybių dirbtuvės“ suteikia žymiai daugiau nei ekonominę naudą (kuri, žinoma yra labai svarbi). Tai – gyvenimą praturtinančios patirtys, buvimas bendruomenėje ir svarbiausia – savo vertės ir orumo jausmas, kurį augina galimybė užsidirbti pačiam.

Misija. Vizija. Vertybės.

Misija. Socialinės dirbtuvės tai vieta augti ir tobulėti sutrikusio intelekto žmonėms. Bendradarbiaujame su socialiai atsakingomis įmonėmis, kurioms už sutartą atlygį, atliekame rankų darbo operacijas. Ir ne tik. Visiems, kas siekia pokyčio savo gyvenime, esame bendruomenė su savo unikalia aura. Erdvė, kurioje galime reikšti savo mintis ir emocijas. Būdami kartu, padedame sutrikusio intelekto žmonėms ugdyti darbinius bei socialinius įgūdžius, tapti aktyviais darbo rinkos dalyviais. 

 

Vizija. Mūsų organizacijos uždavinys – mažinti socialinę atskirtį, teikiant tarpininkavimo paslaugą įdarbinant sutrikusio intelekto žmones. Darbinė veikla šiems žmonėms reikalinga tam, kad pasijusti reikalingi ir svarbūs, pirmiausia, jų pačių akyse, gaudami atlygį taptų pilnaverčiais darbo rinkos dalyviais. Bendradarbiaujančios įmonės yra patenkintos greitai ir kokybiškai atliekamu darbu. Laimingi piliečiai – laiminga visuomenė!

 

Vertybės. Noras dirbti ir mokytis, bendruomeniškumas, atvirumas pokyčiams yra svarbiausios savybės, kurios padeda sėkmingai kurti ir plėsti socialinių dirbtuvių bendruomenę. 

Esame visada pasirengę priimti naujus socialinių dirbtuvių dalyvius ir atviri socialiniai atsakingų įmonių pasiūlymams.